Apator

3.4Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Apator

Grupa Apator to jeden z liderów w obszarze aparatury łączeniowej, pomiarowej oraz systemów IT. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży firma stworzyła nowatorskie rozwiązania w zakresie odczytu i rozliczania mediów. Ich głównym celem jest kreowanie nowoczesnych technologii, które będą efektywnie zarządzać różnymi rodzajami energii oraz dbać o bezpieczeństwo klientów i środowiska.

Nowe OpinieDodaj

3.2

Stabilna praca, ale sporo do poprawy

2016-03-17
anonimowo
Dużo pracy, niska płaca. To tak w skrócie można podsumować. Z drugiej strony pracując w Apatorze mam poczucie stabilizacji, wiem, że to solidna, wiarygodna firma a nie takie nie wiadomo co. To dla mnie ogromny plus.

Poza tym fajnie wygląda kwestia godzin pracy. Do poprawki natomiast brak benefitów, nie mamy nawet najzwyklejszych multisportów, które gdzie indziej są standardem.

Podsumowując, to tragedii nie ma, ale z drugiej strony mogłoby być o wiele lepiej jakby ktoś spojrzał na tę strukturę i postanowił wprowadzić jakieś sensowne zmiany.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Doradca ds. techniczno-handlowych (Praca)

2017-03-10
Branża: SprzedażMiejsce: ToruńTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz