Amer Sports Financial Shared Service

4.1Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Amer Sports Financial Shared Service

Amer Sports jest obecnie jedną z wiodących na świecie firm działających w branży sportowej. Posiada rozbudowane portfolio rozpoznawalnych na całym świecie marek sprzętu, odzieży i obuwia sportowego takich jak: Salomon, Atomic, Wilson, Suunto, Precor, Mavic i Arc'teryx. Misją firmy jest dostarczanie wszystkim osobom uprawiającym sport, zarówno amatorom, jak i wyczynowcom, zaawansowanych technicznie produktów o najwyższej jakości. Obecnie firma posiada 34 oddziały sprzedaży na kluczowych rynkach zbytu na całym świecie.   

W 2011 roku firma uruchomiła w Krakowie centrum usług wspólnych Amer Sports Financial Shared Service. Centrum prowadzi obsługę księgową spółek Grupy Amer Sports dla ponad 30 jednostek zlokalizowanych w Europie oraz w Kanadzie i USA. Krakowskie centrum dostarcza obecnie usługi w trzech obszarach księgowych: zobowiązań i płatności (purchase-to-pay), należności (invoice-to-cash) oraz księgi głównej i raportowania (record-to-report).

Nowe OpinieDodaj

4.0

Jeżeli chodzi o pracę dla księgowych to dobra opcja

2016-09-09
anonimowo
Swoją pracę w centrum usług wspólnych wspominam fajnie. Dużo szkoleń, doskonała atmosfera, dobre wynagrodzenia, normalne godziny pracy i bardzo duża możliwość rozwoju - czego chcieć więcej od pracy.

Do tego normalne podejście do pracowników na różnych szczeblach.

Aż żal mi było stamtąd odchodzić. Doświadczenie z Amer bardzo dużo mi dało i dzięki niemu dostałam później taką propozycję, z której żal było zrezygnować.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Cash Collector (Praca)

2017-01-26
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz