Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Alten Group

Human Resources, Nowe technologie / IT, Szkolenia / Edukacja

O Alten Group

ALTEN Group w przeciągu 20 lat stał się europejskim liderem w konsultingu inżynieryjnym oraz technologicznym. Firma zaangażowana jest w realizację projektów badawczo-rozwojowych wielu korporacji i wspiera swoich klientów poprzez dostarczanie spersonalizowanych rozwiązań spełniających założone cele. Wyspecjalizowani eksperci, orientacja na potrzeby klienta oraz dążenie do doskonałości - to wartości, dzięki którym ALTEN Polska jest uznawaną firmą na rynku doradztwa inżynieryjnego i technologicznego oraz ważnym dostawcą usług IT w Polsce.
Jako pracodawca ALTEN Polska oferuje młodym konsultantom możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego, a także zapewnia szeroki zakres możliwości dla bardziej doświadczonych profesjonalistów, którzy pragną wzbogacać swoją wiedzę specjalistyczną bądź doskonalić umiejętności technologiczne lub z zakresu zarządzania personelem.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

całkiem niezła praca

Data Specialist
Praca w Alten Group wymaga dużego zaangażowania i kreatywności - jak dla mnie to jej największy plus, bo jest rozwijająca. Nie narzekam na wynagrodzenie i ilość benefitów, można tu naprawdę fajnie zarobić. Jeśli chodzi o atmosferę to jest całkiem nieźle, ludzie sobie pomagają i panują tu koleżeńskie relacje. Czasem zdarzy się jakaś integracja. Pod tym względem jest ok. Godziny pracy są bardzo dobre, mam sporo czasu dla siebie. Ogółem jestem zadowolony, że tu trafiłem.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa
  • Wyjazdy integracyjne

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Inżynieria / KonstrukcjeMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Testy specjalistyczne
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Po złożeniu aplikacji do Alten Group zadzwonił do mnie ich rekruter, omówił przebieg rekrutacji i odpowiedział na moje pytania. Później uzgodniliśmy termin rozmowy kwalifikacyjnej. Bardzo miło z ich strony, że nie było to na zasadzie “ma być wtedy, dostosuj się!”.
Następnie przydzielili mi managera. Niestety nie miałem okazji poznać się z nim w siedzibie firmy, spotkanie odbyło się na Skypie. Było sporo pytań dotyczących mojej osoby, bo widocznie chcieli mnie nieco bliżej poznać. Później pytali, czy wiem dokładnie, czym się zajmują i chwilę opowiadali mi o swojej działalności. Na sam koniec czekały mnie testy wiedzy z zakresu stanowiska, na które aplikowałem. Wszystko bardzo sprawnie i z dużym szacunkiem.