AkzoNobel GBS Warsaw

Logo AkzoNobel GBS Warsaw
+ Dodaj opinię
AkzoNobel GBS Warsaw
Inne, Przemysł / Produkcja
501+

Jesteśmy jednym z największych producentów farb i lakierów na świecie. Dzięki nam różne miejsca, budynki czy rzeczy są po prostu fajniejsze - kolorowe i pozytywne. Nasze farby pokrywają np. Stadion Narodowy, miliony puszek znanych napojów, tysiące modeli komputerów i telefonów (być może i ten, z którego aktualnie korzystasz). Dorzućmy jeszcze ściany w Twoim pokoju, jeśli pomalowane są naszymi farbami Dulux. Każdego dnia dodajemy światu koloru i obiecujemy dodać go także Twojej karierze!

Kariera w AkzoNobel GBS Warsaw
więcej

Przygotuj się do rekrutacji w AkzoNobel GBS Warsaw

Zwiększ swoje szanse - poznaj wskazówki i porady pracodawcy

Kariera w AkzoNobel GBS Warsaw

AkzoNobel GBS Warsaw Zdjęcie 1AkzoNobel GBS Warsaw Zdjęcie 2AkzoNobel GBS Warsaw Zdjęcie 3AkzoNobel GBS Warsaw Zdjęcie 4

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Wskazówka od rekrutera

Pamiętaj, że możemy chcieć podejrzeć Ciebie w internecie. Załóż konto na biznesowej społecznościówce i zadbaj o to, żeby Twój profil był spójny z Twoim CV.

Liczy się nie tylko to, co wiesz, ale też to, jaką masz osobowość. Chcemy, aby nasi pracownicy rozumieli kulturę naszej organizacji i czuli się jej częścią. Pokaż nam więc swoje prawdziwe kolory! Bądź gotów opowiedzieć o swoich pasjach, ale też o tym, co sprawia, że czujesz się niekomfortowo.

English is a must! Dużo mówimy w tym języku i chcemy, żebyś i Ty porozumiewał się w nim swobodnie. Bądź gotowy na to, że jego znajomość sprawdzimy już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej. Pokaż nam, że masz spory zasób słownictwa i bądź swobodny, a wszystko się uda.

Etap #1 Analiza dokumentów aplikacyjnych

Pewnie słyszałeś, że CV to przeżytek? Bez przesady. Wszystkie dokumenty, które do nas przychodzą, czytamy uważnie. Zadbaj więc o to, żeby pokazywały Ciebie w należytym świetle. Przede wszystkim:

1. Dopasuj CV do oferty. Zawsze "szyj na miarę". Na pierwszym miejscu wyeksponuj te cechy, które są potrzebne na konkretnym stanowisku. Pokaż się z właściwej strony. Jeśli wysyłasz takie same CV do kilku pracodawców, na nikim nie zrobisz wrażenia.

2. Jeśli piszesz list - napisz krócej, ale od serca.

3. Nigdy nie kłam w dokumentach aplikacyjnych. Mówisz po angielsku na poziomie B1? Nie pisz, że władasz nim jak "native speaker". Wyda się na rozmowie.

4. Twoje kompetencje twarde są dla nas bardzo ważne. Ale nie mniej istotne są Twój charakter i osobowość. Pokaż nam je! I pamiętaj - nie ma za dziwnych pasji. Każda jest warta pokazania, jeśli oczywiście jest prawdziwa.

Etap #2 Rozmowa kwalifikacyjna z działem HR

Jeśli przekona nas Twoje CV, spotkamy się na rozmowie. Zazwyczaj są dwa etapy rozmów: z HR, a potem z przedstawicielami obszaru biznesowego, do którego aplikujesz. Najpierw spotkasz się z działem HR i może się zdarzyć, że już na tym etapie zostanie podjęta decyzja o zatrudnieniu.

Pewnie chcesz wiedzieć, jak zwiększyć swoje szanse? Podpowiadamy:

1. Ubierz się odpowiednio. Marynarka i koszula będą OK. Spodnie? Nie muszą być od garnituru. Buty - raczej pantofle lub mokasyny. Jeśli masz wątpliwości, kieruj się zasadą, że lepiej ubrać się za elegancko. Nikomu to jeszcze nie zaszkodziło.

2. Mów prawdę. Jeśli czegoś nie wiesz, przyznaj się. Nie zgaduj, nie kłam, bo na ogół to nic dobrego nie wróży. Panie z HR mają wbudowany detektor ściemy. :)

3. Opowiedz o sukcesach. Pamiętaj o tym, żeby podkreślić swoje sukcesy - nikt za Ciebie tego nie zrobi. Tylko bez samochwalstwa!

4. Opowiedz o porażkach. Często są ważniejsze niż sukcesy - opowiedz więc, jakie wnioski z nich wyciągnąłeś i dlaczego się w ogóle przydarzyły.

5. Nigdy nie krytykuj innych pracodawców. Kto chciałby pracować ze skarżypytą czy hejterem? Jeśli masz nie najlepsze doświadczenia - opowiedz o nich, ale rzeczowo.

6. Zadawaj pytania. My wybieramy Ciebie, ale Ty także wybierasz nas. Zapytaj nas o wszystko, co chciałbyś wiedzieć. Zależy nam, abyśmy do siebie pasowali.

Etap #3 Rozmowa rekrutacyjna z przedstawicielem obszaru biznesowego

Może się zdarzyć, że po rozmowie z działem HR zostaniesz zaproszony na kolejną rozmowę - tym razem z ekspertem z działu, do którego aplikujesz.
To naturalna praktyka mająca na celu sprawdzić Twoje kompetencje twarde i umiejętności przydatne w konkretnym dziale. Nie przejmuj się, zasady są dokładnie te same jak w etapie wcześniej.

Etap #4 Ocena i zatrudnienie

Po wszystkich etapach rekrutacji pora na podjęcie decyzji. Bierzemy pod uwagę nie tylko Twoje kompetencje twarde, ale też gotowość do nauki nowych rzeczy, potencjał rozwojowy, umiejętność współpracy w zespole i to, czy pasujesz do kultury organizacji. Niezależnie od tego, jaką decyzję podejmiemy - każdy kandydat dostanie od nas informację zwrotną w przeciągu dwóch tygodni.

Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz najnowsze oferty pracy