Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

AirHelp

Usługi Prawnicze

O AirHelp

Profil firmy

Pomagamy pasażerom lotniczym na całym świecie uzyskać należne odszkodowanie za opóźnione i anulowane loty oraz w przypadku odmowy wejścia na pokład. Edukujemy też tych, którzy nie są pewni swoich praw, którym brakowało czasu, zaufania lub wiedzy, by samodzielnie ubiegać się o odszkodowanie. Uważamy, że prawa pasażerów zostały ustanowione po to, by ich przestrzegać.

Przewagi konkurencyjne

Naszym celem jest sprawienie, by ubieganie się o rekompensatę było tak łatwe i bezproblemowe, jak to tylko możliwe. Wierzymy, że można to osiągnąć dzięki najnowocześniejszej technologii, dostępnej poprzez przyjazną dla użytkownika stronę internetową oraz intuicyjne aplikacje mobilne.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dla nastawionych na sukces

junior air claim specialist
Można powiedzieć, że firma funkcjonuje wg "europejskich standardów". Nie ma mowy o jakiś przekrętach. Napracować się trzeba, ale ciężka praca jest nagradzana. No i super premie. Jak się już trochę w tym posiedzi można wyciągnąć naprawdę fajną kasę. Wszystko zależy od tego, w jakim języku się mówi i wiadomo, od doświadczenia. Im dłużej się pracuje, tym łatwiej i tym więcej pieniędzy wpada.

Młody zespół, ludzie ogarnięci, z ambicjami. Żeby się tu dostać trzeba mieć i tak niezłe kwalifikacje, bo głównym wymogiem jest perfekcyjne opanowanie języka obcego. Także nie ma przypadkowych ludzi z ulicy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy