Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Action

Sprzedaż, Internet / E-commerce, Zakupy

O Action

O Grupie:

Grupa Kapitałowa ACTION to grupa spółek handlowych o ugruntowanej pozycji na rynku. Lider grupy ACTION S.A. to jeden z największych dystrybutorów IT/RTV/AGD w Europie Środkowo–Wschodniej, producent ActiveJet, Actis, Actina. Siłę grupy tworzą m.in.: sieć salonów komputerowych SFERIS, producent gier mobilnych ACTION GAMES LAB a także portal i sklep dla graczy GRAM.PL. ACTION wychodzi za granice Polski, w Niemczech rozwija spółkę handlową ACTION EUROPE, a plany sięgają jeszcze dalej…

Od 25 lat współpracujemy z ponad 250 producentami z branży IT/RTV/AGD. Jako grupa handlowa szukamy osób o kompetencjach sprzedażowych, zdolnych, kreatywnych, przedsiębiorczych, otwartych na zmiany, z silną determinacją w dążeniu do celu. Niekoniecznie z dyplomem, koniecznie z pasją! Znających angielski, niemiecki.

Co wyróżnia naszą Grupę:

AWANSUJ W ACTION: nie ma sformalizowanej ścieżki kariery, liczy się kreatywność i zaangażowanie.

DZIAŁAJ MIĘDZYNARODOWO Z ACTION: możliwość międzynarodowej współpracy z Klientami z różnych zakątków świata lub podjęcia pracy w ACTION Europe w Niemczech.

UPRAWIAJ SPORT Z ACTION: wszechobecny duch sportowy – udział w imprezach sportowych, sala squash’a oraz siłownia na terenie firmy, dostęp do karty Multisport.

ROZWIJAJ SIĘ Z ACTION: posiadamy bogatą ofertę szkoleń miękkich, twardych oraz językowych.

BAW SIĘ Z ACTION: biznes to relacje. Lubimy razem pracować, ale i bawić się. Organizujemy wiele imprez dla Pracowników i Klientów.


Pracodawca Godny Zaufania, Solidny Pracodawca Dekady.


www.action.pl

www.sferis.pl

www.gram.pl

www.actiongameslab.com


Dołącz do nas na Facebooku: www.facebook.com/karierawaction/

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Średnio, ale na jakiś czas będzie ok

anonimowo
Raczej tak średnio mi się podobało. Były pewne plusy, jak np. dostęp do szkoleń czy fajna atmosfera w firmie. Na pewno ludzie byli największą zaletą tego miejsca. Mili i uśmiechnięci, a do tego pomocni. Z takimi współpracownikami od razu było przyjemniej. A oprócz tego, to podobały mi się jeszcze w Action benefity. A pozostałe rzeczy… już tak średnio. Wynagrodzenie przeciętne, możliwości awansu raczej znikome. Na początku aż tak mi to nie przeszkadzało, bo zależało mi głównie na zdobywaniu doświadczenia. Ale już po pewnym czasie jednak zacząłem zauważać te wady. Generalnie to mimo że to nie była firma idealna, to przynajmniej nauczyłem się tam paru nowych rzeczy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Młodszy Handlowiec (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: ZamienieTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Proces rekrutacji nie był skomplikowany. Po przesłaniu aplikacji czekało się na rozmowę telefoniczną jak na tej rozmowie się dobrze wypadło to przewidywali spotkanie w firmie żeby jeszcze się spotkać żeby resztę rzeczy przegadać.

Tak jak mnie z doświadczeniem pytali się o to doświadczenie, oczekiwania a potem całą resztę takich rzeczy jak zwykle. Zapytali o języki ale nie trzeba było nic mówić ani po angielsku ani po niemiecku.

Nie czułem się zestresowany bo rozmowa telefoniczna była krótka prosta ogólnie ok a to spotkanie też bezstresowe.