Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Action

Sprzedaż, Internet / E-commerce, Zakupy

O Action

O Grupie:


Grupa Kapitałowa ACTION to grupa spółek handlowych o ugruntowanej pozycji na rynku. Lider grupy ACTION S.A. to jeden z największych dystrybutorów IT/RTV/AGD w Europie Środkowo–Wschodniej, producent ActiveJet, Actis, Actina. Siłę grupy tworzą m.in.: sieć salonów komputerowych SFERIS, producent gier mobilnych ACTION GAMES LAB a także portal i sklep dla graczy GRAM.PL. ACTION wychodzi za granice Polski, w Niemczech rozwija spółkę handlową ACTION EUROPE, a plany sięgają jeszcze dalej…


Od 25 lat współpracujemy z ponad 250 producentami z branży IT/RTV/AGD. Jako grupa handlowa szukamy osób o kompetencjach sprzedażowych, zdolnych, kreatywnych, przedsiębiorczych, otwartych na zmiany, z silną determinacją w dążeniu do celu. Niekoniecznie z dyplomem, koniecznie z pasją! Znających angielski, niemiecki.


Co wyróżnia naszą Grupę:


AWANSUJ W ACTION: nie ma sformalizowanej ścieżki kariery, liczy się kreatywność i zaangażowanie.


DZIAŁAJ MIĘDZYNARODOWO Z ACTION: możliwość międzynarodowej współpracy z Klientami z różnych zakątków świata lub podjęcia pracy w ACTION Europe w Niemczech.


UPRAWIAJ SPORT Z ACTION: wszechobecny duch sportowy – udział w imprezach sportowych, sala squash’a oraz siłownia na terenie firmy, dostęp do karty Multisport.


ROZWIJAJ SIĘ Z ACTION: posiadamy bogatą ofertę szkoleń miękkich, twardych oraz językowych.


BAW SIĘ Z ACTION: biznes to relacje. Lubimy razem pracować, ale i bawić się. Organizujemy wiele imprez dla Pracowników i Klientów.Pracodawca Godny Zaufania, Solidny Pracodawca Dekady.

www.action.pl
www.sferis.pl
www.gram.pl
www.actiongameslab.com

Dołącz do nas na Facebooku: www.facebook.com/karierawaction/Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Na początek wystarczająco

asystent
Mnie się podobało, przynajmniej na początku. Trafiłem do fajnego zespołu zgranych ludzi, którzy od razu przyjęli mnie jak swojego. Nie miałem problemów, żeby się z nimi dogadywać. Co więcej – oni zawsze chętnie mi pomagali, co było naprawdę super. A oprócz dobrej atmosfery, to pasowały mi też elastyczne godziny pracy i to, że organizowali szkolenia. Dzięki nim można było się sporo nauczyć. Mimo tych zalet, to Action miało niestety też swoje wady. Do największych zaliczam brak możliwości awansu. Tzn. może jakieś możliwości i były, ale jednak niewielkie i trudno było jakoś piąć się w górę. Więc na dłuższą metę rozwój niestety nie był tam możliwy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Młodszy Handlowiec (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: ZamienieTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Proces rekrutacji nie był skomplikowany. Po przesłaniu aplikacji czekało się na rozmowę telefoniczną jak na tej rozmowie się dobrze wypadło to przewidywali spotkanie w firmie żeby jeszcze się spotkać żeby resztę rzeczy przegadać.

Tak jak mnie z doświadczeniem pytali się o to doświadczenie, oczekiwania a potem całą resztę takich rzeczy jak zwykle. Zapytali o języki ale nie trzeba było nic mówić ani po angielsku ani po niemiecku.

Nie czułem się zestresowany bo rozmowa telefoniczna była krótka prosta ogólnie ok a to spotkanie też bezstresowe.