"ACS" Sp. z o.o.

Logo "ACS" Sp. z o.o.
+ Dodaj opinię
"ACS" Sp. z o.o. Czy to Twoja firma?
Inne, Szkolenia / Edukacja
501+

Jeśli dużo podróżujesz, jest spora szansa, że leciałeś samolotem z Lotniska Chopina w Warszawie. Właśnie dzięki naszej pracy czułeś się tam bezpiecznie. Czym zajmujemy się na co dzień? Ochrona i kontrola pasażerów oraz ich bagażu to nasze główne zadanie. Oprócz tego świadczymy również usługi z zakresu utrzymania czystości i obsługi parkingów w portach lotniczych.

Przygotuj się do rekrutacji w "ACS" Sp. z o.o.

Zwiększ swoje szanse - poznaj wskazówki i porady pracodawcy

Kariera w "ACS" Sp. z o.o.

"ACS" Sp. z o.o. Zdjęcie 1"ACS" Sp. z o.o. Zdjęcie 2"ACS" Sp. z o.o. Zdjęcie 3"ACS" Sp. z o.o. Zdjęcie 4

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Wskazówka od rekrutera

Jeśli aplikujesz do nas za pomocą strony internetowej lub bezpośrednio na nasz adres mailowy [email protected], prosimy o podanie w treści maila nazwy stanowiska i miejscowości, które Cię interesują.

Prosimy, przed wysłaniem do nas swojego CV sprawdź poprawność klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych. W przeciwnym razie nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować. Na naszej stronie internetowej w zakładce RODO przygotowaliśmy dla Ciebie gotową klauzulę.

Aplikuj do nas, jeśli masz polskie obywatelstwo jak również Unii Europejskiej, jeśli posługujesz się biegle językiem polskim w mowie i piśmie.

Etap #1 Aplikuj online

Sprawdź oferty pracy dostępne na naszej stronie internetowej, a potem aplikuj online. Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie internetowej lub bezpośrednio na adres: [email protected]

Etap #2 Kontakt telefoniczny

Po aplikacji zweryfikujemy Twoje CV i jeśli będziemy zainteresowani Twoją kandydaturą, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Etap #3 Różne etapy rekrutacji w zależności od obszaru działalności

W zależności od tego, jaki obszar naszej działalności wybrałeś w procesie rekrutacyjnym, czekają Cię różne etapy. Jeśli aplikowałeś do obszaru Kontroli Bezpieczeństwa, zaprosimy Cię do naszego biura na rozmowę rekrutacyjną i testy psychologiczne. Najlepiej zarezerwuj sobie kilka godzin na spotkanie z nami. Jeśli aplikowałeś na stanowiska administracyjne, etapy rekrutacji uzależnione są od obecnie prowadzonego procesu. W obszarze usług porządkowych i parkingów skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Umówimy Cię na rozmowę bezpośrednią z Twoim kierownikiem. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce Pracuj z Nami.

Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz najnowsze oferty pracy