ABB

Logo ABB
+ Dodaj opinię
ABB
Energetyka / Surowce, Inne
501+

Jesteśmy liderem branży technologicznej, działającym w czterech głównych obszarach: Elektryfikacji, Automatyce Przemysłowej, Systemach Napędowych oraz Robotyce i Automatyce Dyskretnej. Prowadzimy cały zakres działalności – od badawczej, przez biznesową, po wytwórczą. Na co dzień pracujemy nad rozwiązaniami, które odnoszą się do najważniejszych problemów współczesności. U nas masz realny wpływ na kształtowanie otaczającej Cię rzeczywistości. 

Kariera w ABB
więcej

Przygotuj się do rekrutacji w ABB

Zwiększ swoje szanse - poznaj wskazówki i porady pracodawcy

Kariera w ABB

ABB Zdjęcie 1ABB Zdjęcie 2ABB Zdjęcie 3ABB Zdjęcie 4

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Wskazówka od rekrutera

Prowadzimy wiele rekrutacji, ale przy każdej staramy się udzielić Kandydatowi odpowiedzi zwrotnej. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat swojej rekrutacji – skontaktuj się z nami! Z chęcią rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Do pracy w ABB szukamy osób ambitnych i zorientowanych na własny rozwój. Jeśli więc ukończyłeś jakieś kursy lub posiadasz ciekawe zainteresowania – pochwal się nimi! Ukażą Cię one jako osobę aktywną, co z pewnością zwiększy Twoje szanse w procesie rekrutacji.

Z racji iż często pracujemy w międzynarodowych zespołach, w procesie rekrutacji szczególną uwagę zwracamy na zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywną znajomość języka angielskiego.

Etap #1 Aplikacja online

Znajdź interesujące Cię ogłoszenie i wypełnij zamieszczony przy nim formularz rekrutacyjny. W ten sposób prześlesz nam aplikację elektroniczną na wybrane przez siebie stanowisko. Aktualne oferty pracy lub staży znajdziesz na stronie: https://new.abb.com/pl/kariera

Etap #2 Selekcja CV

Nasz dział rekrutacji zweryfikuje Twoja aplikację, sprawdzając jej zgodność z daną ofertą. Na tym etapie pod uwagę bierzemy także aplikacje Kandydatów, którzy założyli swoje konto w naszym systemie rekrutacyjnym przy okazji wcześniejszych procesów rekrutacyjnych i wyrazili zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach. Podczas wstępnej selekcji oceniamy Twoje kwalifikacje i doświadczenie, a także predyspozycje do pracy na danym stanowisku.

Etap #3 Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna - telefoniczna

Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej, nasz rekruter przedstawi Ci szczegóły oferty. Sprawdzi też Twoje podstawowe umiejętności, m.in. językowe, zapyta Cię o doświadczenie oraz oczekiwania dotyczące stanowiska.

Etap #4 Druga rozmowa kwalifikacyjna - w biurze

Jeśli pozytywnie przejdziesz pierwszy etap rozmów, nasi rekruterzy zaproszą Cię do kolejnego etapu, jakim jest bezpośrednia rozmowa z przełożonym w siedzibie firmy. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, zweryfikujemy Twoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie, a także kluczowe dla stanowiska kompetencje i dopasowanie do kultury organizacyjnej firmy. W zależności od stanowiska, którego dotyczy rekrutacja, możesz też zostać poproszony o wykonanie krótkiego zadania, sprawdzającego kompetencje wymagane dla danej roli.

Etap #5 Przedstawienie oferty

Jeśli dojdziesz do tego momentu – gratulacje! Oznacza to, że najlepiej spośród Kandydatów przeszedłeś wszystkie etapy rekrutacji i pragniemy przyjąć Cię do naszego zespołu. Na tym etapie nasz rekruter złoży Ci konkretną ofertę pracy oraz uzgodni z Tobą warunki oraz szczegóły dotyczące zatrudnienia.

Etap #6 Zatrudnienie

Ustaliłeś z rekruterem warunki zatrudnienia? Zapraszamy Cię w takim razie na onboarding, wręczamy służbowy sprzęt i witamy na pokładzie!

Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz najnowsze oferty pracy