Praca - PHP Programmer

Branża: Nowe technologie / IT, Marketing / Reklama / PR, Instalacja / Utrzymanie / Serwis
Dodano: 2017-04-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wygasa: 2017-06-29
Praca

PHP Programmer

Zadania:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji biznesowych i marketingowych
  • Integracja istniejących aplikacji z oprogramowanie wewnętrznym
  • Rozwiązywanie problemów, testowanie i utrzymywanie aplikacji
  • Uczestniczenie w pełnym cyklu życia oprogramowania zgodnie w duchu Agile (Scrum / Kanban)

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w programowaniu w języku PHP
  • Udokumentowane doświadczenie w tworzeniu oprogramowania przy użyciu technologii HTML5, CSS3, MySQL, JavaScript, JSON, jQuery, Ajax, Bootstrap
  • Znajomość projektów open source takich jak Wordpress, Opencart
  • Doświadczenie w pracy z frameworkami PHP
  • Znajomość baz danych MySQL
  • Znajomość systemów kontroli wersji GIT, SVN
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Umiejętność tworzenia dobrze zoptymalizowanego kodu
  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją i skalowaniem aplikacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
Dodatkowymi atutami będą:
  • Konto na GitHub z własnymi projektami
  • Konto w serwisie stackoverflow
  • Znajomość narzędzi Atlassiana (Jira, Bitbucket, Confluence)
  • Znajomość innych języków programowania
  • Znajomość technologii frontendowych np. AngularJS
  • Znajomość systemów Unix/Linux
Oferujemy:
  • Pracę nad ciekawymi projektami hardwarowymi
  • Pracę nad projektami, które przeznaczone są kolejno do komercyjnego zastosowania na całym świecie
  • Współudział w tworzeniu jednej z najlepszych polskich firm hardwarowych
  • Pracę w kameralnym zespole, odpowiedzialnym w całości za projekt
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży druku 3D
  • Atrakcyjną przestrzeń biurową
  • Pracę w zespole pasjonatów druku 3D