Praca - Key Account Manager

Branża: Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż, Handel i Usługi, Instalacja / Utrzymanie / Serwis
Dodano: 2017-04-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Key Account Manager

Zadania:

  • Sporządzanie ofert i sprzedaż w segmencie klientów korporacyjnych (rynek międzynarodowy)
  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie trwałych relacji z klientami strategicznymi
  • Prezentacja, negocjacje oraz sprzedaż produktów
  • Kontrola nad finalizacją realizowanych umów
  • Raportowanie wyników

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie minimum C1 - warunek konieczny
  • Znajomość języka rosyjskiego, francuskiego lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność sporządzania ofert sprzedażowych
  • Zorientowanie na osiąganie celu
  • Zdolność do pozyskania i przetworzenia szczegółowej wiedzy na temat produktów
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i sprzedaży

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym i otwartym na niekonwencjonalne rozwiązania zespole
  • Pracę w branży nowych technologii, która podbija świat
  • Możliwość rozwoju swojego potencjału przy projektach, które mają zasięg globalny
  • Możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej
  • Integrację w i poza pracą
  • Urokliwe biuro i niezbędne narzędzia do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych projektów