Praktyka/Staż - Software Developer (C/C++)

Lokalizacja: Olsztyn
Wygasa:

Software Developer (C/C++)

Zadania:

  • Tworzenie oprogramowania do drukarki 3D w języku C/C++
  • Znajdywanie błędów i praca w celu ich eliminacji
  • Współpraca z zespołem R&D
  • Współpraca z działem produkcji

Wymagania:

  • Znajomość języka C lub/i C++
  • Znajomość systemu Linux
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
Dodatkowymi atutami będą:
  • Doświadczenie z systemem Embedded Linux
  • Znajomość elektroniki (zwłaszcza cyfrowej)
  • Znajomość narzędzi i praktyk programistycznych
  • Znajomość innych języków programowania
  • Umiejętność debugowania problemów z aplikacjami

Oferujemy:

  • Pracę nad ciekawymi projektami
  • Pracę nad projektami, które przeznaczone są kolejno do komercyjnego zastosowania na całym świecie
  • Współudział w tworzeniu jednej z najlepszych polskich firm hardwarowych
  • Pracę w kameralnym zespole, odpowiedzialnym w całości za projekt
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży druku 3D
  • Atrakcyjną przestrzeń biurową
  • Pracę w zespole pasjonatów druku 3D