Praca - Software Tester

Branża: Nowe technologie / IT, Media / Sztuka / Rozrywka, Usługi Prawnicze
Dodano: 2017-04-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Software Tester

Zadania:

  • Automatyzacja procesów związanych z jakością oprogramowania
  • Tworzenie przypadków i scenariuszy testowych
  • Znajdywanie błędów i praca z developerami w celu ich eliminacji
  • Uczestniczenie w pełnym cyklu życia oprogramowania zgodnie w duchu Agile (Scrum / Kanban)
  • Automatyzacja testowania aplikacji oraz UI

Wymagania:

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych i automatycznych
  • Znajomość zagadnień testowania aplikacji desktopowych
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność, dokładność
  • Zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w programowaniu
  • Znajomość SonarQube
  • Znajomość TDD, BDD, Mutatory Testing
  • Doświadczenie w pracy metodyką Scrum
  • Znajomość języka C#
  • Umiejętność debugowania aplikacji w celu identyfikacji błędów

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym i otwartym na niekonwencjonalne rozwiązania zespole
  • Pracę w branży nowych technologii, która podbija świat
  • Możliwość rozwoju swojego potencjału przy projektach, które mają zasięg globalny
  • Możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej
  • Integrację w i poza pracą
  • Urokliwe biuro i niezbędne narzędzia do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych projektów