Praca - PCB Designer

Branża: Nowe technologie / IT, Usługi Prawnicze, Przemysł / Produkcja, Instalacja / Utrzymanie / Serwis
Dodano: 2017-04-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wygasa: 2017-06-29
Praca

PCB Designer

Opis stanowiska:

  • Współpraca z projektantami, specjalistami R&D w określeniu wymagań funkcjonalnych układów PCB
  • Projektowanie układów sterowania
  • Prototypowanie i testowanie układów PCB
  • Dokumentowanie prowadzonych prac
  • Wsparcie w tworzeniu firmware
  • Projektowanie, prototypowanie oraz testowanie układów elektronicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, specjalność elektronika, mechatronika, robotyka lub równoważne doświadczenie zawodowe
  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z projektowaniem układów elektronicznych
  • Doświadczenie w projektowaniu układów wielowarstwowych (4+)
  • Udokumentowane portfolio samodzielnie stworzonych projektów elektronicznych
  • Znajomość oprogramowania Altium Designer
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu firmware lub programowaniu w języku C
  • Znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca tworzenie dokumentacji technicznej
  • Mile widziane doświadczenie w dziedzinach: druk 3D, rapid prototyping, robotyka

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z portfolio wykonanych projektów.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznym środowisku
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Realny wpływ na rozwój biznesu
  • Doświadczenie z innowacyjną technologią
  • Współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin
  • Pracę w zgranym i zintegrowanym zespole