Praca - Investors Relations Specialist

Branża: Finanse / Ekonomia, Usługi Prawnicze, Sprzedaż, Handel i Usługi
Dodano: 2017-04-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Investors Relations Specialist

Zadania:

  • Wypełnianie obowiązków informacyjnych spółki giełdowej
  • Przygotowywanie prezentacji dla inwestorów
  • Przygotowywanie prezentacji i informacji związanych z publikacją wyników finansowych
  • Tworzenie i aktualizacja materiałów korporacyjnych
  • Opracowywanie raportów bieżących i okresowych
  • Współpraca z zewnętrzną agencją
  • Prowadzenie sekcji Relacji Inwestorskich w serwisie internetowym
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z dziennikarzami branżowymi
  • Organizacja konferencji i eventów dla inwestorów
  • Nadzór nad raportami korporacyjnymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: prawo, ekonomia lub finanse
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w obszarze relacji inwestorskich
  • Perfekcyjna znajomość zagadnień związanych z rynkiem kapitałowym (w szczególności GPW)
  • Znajomości zasad rachunkowości i analizy finansowej, zagadnień́ prawa spółek handlowych
  • Znajomość branży technologicznej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Samodzielność i samodyscyplina
  • Zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym i otwartym na niekonwencjonalne rozwiązania zespole
  • Konkurencyjne zarobki
  • Pracę w branży nowych technologii, która podbija świat
  • Możliwość rozwoju swojego potencjału przy projektach, które mają zasięg globalny
  • Codzienną energię o poranku, która wspierana jest kawą i kanapką na koszt firmy
  • Możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej
  • Nowoczesne biuro i niezbędne narzędzia do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych projektów