Praca - Accountant

Lokalizacja: Olsztyn
Wygasa:

Accountant

Zadania:

  • Prowadzenie i księgowanie raportów kasowych
  • Wprowadzanie przelewów do systemu bankowego
  • Księgowanie wyciągów bankowych (PLN i walutowych)
  • Rozliczanie i księgowanie płatności realizowanych za pośrednictwem kart płatniczych
  • Rozliczanie i księgowanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • Potwierdzanie sald z kontrahentami
  • Dekretowanie i księgowanie faktur zakupu (w tym WNT, importu towarów, importu usług)
  • Ewidencja w systemie księgowym wszystkich dokumentów związanych z majątkiem trwałym (faktury zakupu inwestycji, przyjęcia środka trwałego, rozchodu, likwidacji, zmiany miejsca użytkowania itp.)
  • Naliczanie amortyzacji bilansowej i podatkowej WNIP i środków trwałych
  • Rozliczanie inwentaryzacji środków trwałych
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS (F01, RF-1, SP, DG-1 itp.)
  • Udział w projektach wewnątrzfirmowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)
  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych
  • Praktyczna znajomość aplikacji księgowo - finansowych (znajomość systemu Navision będzie dodatkowym atutem)
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności MS Excel)
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym i otwartym na niekonwencjonalne rozwiązania zespole
  • Pracę w branży nowych technologii, która podbija świat
  • Możliwość rozwoju swojego potencjału przy projektach, które mają zasięg globalny
  • Możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej
  • Integrację w i poza pracą
  • Urokliwe biuro i niezbędne narzędzia do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych projektów

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.