Praca - Events Specialist

Lokalizacja: Olsztyn
Wygasa:

Events Specialist

Zadania:

  • Organizacja eventów, targów, konferencji
  • Współpraca z podwykonawcami, agencjami, organizatorami eventów
  • Współpraca z innymi działami
  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych
  • Przygotowywanie bieżącej dokumentacji, harmonogramów, raportów
  • Przygotowywanie zestawień kosztów prowadzonych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku bardzo mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonała organizacja pracy
  • Pewność siebie
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym i otwartym na niekonwencjonalne rozwiązania zespole
  • Pracę w branży nowych technologii, która podbija świat
  • Możliwość rozwoju swojego potencjału przy projektach, które mają zasięg globalny
  • Możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej
  • Integrację w i poza pracą
  • Urokliwe biuro i niezbędne narzędzia do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych projektów