Praca - Electronics Specialist

Branża: Inżynieria / Konstrukcje, Nowe technologie / IT, Badania i Rozwój, Przemysł / Produkcja
Dodano: 2017-04-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Electronics Specialist

Zadania:

  • Projektowanie płytek PCB
  • Wykonywanie symulacji układów elektronicznych
  • Tworzenie prototypowych układów elektrycznych i elektronicznych
  • Prowadzenie badań w temacie rozwiązań elektronicznych i elektrycznych
  • Pisanie prostych programów do obsługi podstawowych funkcjonalności
  • Rozwiązywanie problemów technicznych podczas realizacji projektów
  • Współpraca z działem wykonującym prototypy oraz działem R&D

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana Mechatronika, Automatyka i Robotyka, Inżynieria Elektroniczna)
  • Umiejętność projektowania płytek PCB wielowarstwowych (2+)
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania do projektowania płytek PCB (Altium Designer lub podobny)
  • Znajomość oprogramowania do symulacji (SPICE lub podobny)
  • Praktyczne doświadczenie przy tworzeniu prototypów układów elektronicznych oraz stanowisk badawczych, doświadczenie w systemach analogowych i cyfrowych
  • Umiejętność pisania prostych programów do obsługi podstawowych funkcjonalności, rozumienie programowania MCU i embedded
  • Dobra znajomość podstawowych narzędzi elektronicznych - miernika, oscyloskopu, generatora sygnału
Mile widziane:
  • Doświadczenie z BGA
  • Podstawowa znajomość FPGA

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym i otwartym na niekonwencjonalne rozwiązania zespole
  • Pracę w branży nowych technologii, która podbija świat
  • Możliwość rozwoju swojego potencjału przy projektach, które mają zasięg globalny
  • Możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej
  • Integrację w i poza pracą
  • Urokliwe biuro i niezbędne narzędzia do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych projektów