Praktyka/Staż - TECHNIK FARMACJI STAŻYSTA

Branża: Finanse / Ekonomia , Farmaceutyka / Medycyna , Transport / Logistyka
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Warszawa
Wygasa: 2017-06-18
Praktyka/Staż

TECHNIK FARMACJI STAŻYSTA

Zadania:

  • zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi
  • informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków
  • budowanie trwałych relacji z pacjentami
  • wykonywanie leków recepturowych
  • monitorowanie stanów magazynowych apteki

Wymagania:

  • dyplom technika farmacji
  • wiedza w zakresie standardów, procedur, jakości specyficznych dla sektora farmacji
  • umiejętność obsługi komputera
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność nawiązywania kontaktu
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność i uczciwość

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie opieki farmaceutycznej
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Dodatkowy pakiet socjalny w tym prywatna opieka zdrowotna i pakiet sportowy