Praca - Specjalista ds. Trade Marketingu

Branża: Sprzedaż, Handel i Usługi, Marketing / Reklama / PR, Administracja biurowa
Dodano: 2017-05-28
Lokalizacja: Warszawa
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Specjalista ds. Trade Marketingu

Obszar pracy: woj.mazowieckie, łódzkie, lubelskie i wielkopolskie
Preferowane miejsce zamieszkania: Warszawa i bliskie okolice

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za dobrą widoczność, wygląd zewnętrzny i wewnętrzny podległych jednostek (oznakowanie, witryny, materiały POS), cykliczna kontrola standardów sieci
  • poszukiwanie nowych lokalizacji reklamy zewnętrznej (outdoor), negocjowanie warunków najmu, koordynowanie ustawienia nośników, współpraca z podwykonawcami, kontrola stanu technicznego
  • czynne uczestniczenie w procesie otwierania nowych lokali (współtworzenie planu działań marketingowych, montaż materiałów POS, kontrola przebiegu akcji otwarciowej, raportowanie)
  • współuczestniczenie w przygotowywaniu i realizacji centralnych i lokalnych akcji promocyjnych (eventy, kolportaż, prasa, billboardy, radio)
  • rozliczanie budżetu marketingowego dla podległego obszaru
  • koordynowanie zgłoszeń i terminowego usuwania usterek marketingowych
  • monitoring aktywności otoczenia konkurencyjnego na podległym terenie
  • wdrażanie i utrzymywanie standardów ekspozycji, implementacja planogramów
  • współpraca z działem operacyjnym i handlowym oraz kierownikami punktów sprzedaży w celu realizacji zadań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (dział marketingu, sprzedaży, operacyjny)
  • dyspozycyjność – praca w terenie
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • zdolności analityczne
  • samodzielność i kreatywność w działaniu
  • dynamizm i nastawienie na realizację celów
  • biegła obsługa pakietu MS Office, Google Apps
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w prężnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwość rozwoju i przyjazną atmosferę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia)
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, smartfon)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.