Praca - Referent ds. Księgowości

Branża: Administracja biurowa, Finanse / Ekonomia, Instalacja / Utrzymanie / Serwis, Księgowość / Audyt / Podatki
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Kraków
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Referent ds. Księgowości

Zadania:

  • wprowadzanie danych do systemu finansowo – księgowego
  • segregowanie i kontrola poprawności wprowadzonych danych
  • pomoc w sprawach administracyjnych
  • realizacja zadań powierzonych przez Dział Księgowości

Oczekiwania:

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki (preferowane kierunki: finanse, księgowość, ekonomia)
  • dobra organizacja czasu pracy
  • rozwinięte zdolności analityczne
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności