Praca - Pracownik Apteki Internetowej

Branża: Finanse / Ekonomia, Sprzedaż, Instalacja / Utrzymanie / Serwis, Kontrola Jakości
Dodano: 2017-05-29
Lokalizacja: Kraków
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Pracownik Apteki Internetowej

Zadania:

  • pobieranie, wydruk i weryfikacja zamówień
  • kompletowanie zamówień
  • pakowanie zamówień, przygotowanie paczek do wysyłki
  • kontrola zapasu materiałów do pakowania
  • kontrola braków do zamówień internetowych
  • przyjmowanie towaru, wprowadzanie towaru na stan magazynu,rozkładanie towaru na półkach
  • organizacja magazynu
  • sprzedaż
  • wystawianie listu przewozowego
  • wprowadzanie faktur do systemu
  • utrzymanie porządku na swoim obszarze pracy

Wymagania:

  • wykształcenie farmaceutyczne
  • umiejętność obsługi komputera
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • rzetelność, uczciwość
  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • dodatkowy pakiet socjalny w tym prywatna opieka zdrowotna i pakiet sportowy