Praca - Młodszy Księgowy

Branża: Księgowość / Audyt / Podatki, Administracja biurowa, Finanse / Ekonomia, Obsługa Klienta / Call Center
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Kraków
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Młodszy Księgowy

Zadania:

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • księgowanie dokumentów zakupowych i sprzedażowych
  • uzgadnianie kompensat i sald z odbiorcami i dostawcami
  • sporządzanie deklaracji VAT

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie w pracy w księgowości
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • doskonała organizacja pracy, dokładność, samodzielność, terminowość, odpowiedzialność
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • doświadczenie w pracy z CDN XL, OPTIMA oraz znajomość pełnej księgowości będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności
  • dodatkowy pakiet socjalny w tym prywatna opieka zdrowotna i pakiet sportowy