Praca - KIEROWNIK APTEKI

Branża: Sprzedaż, Finanse / Ekonomia, Kadra Zarządzająca, Obsługa Klienta / Call Center
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Głogów
Wygasa: 2017-06-29
Praca

KIEROWNIK APTEKI

Zadania:

  • zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi
  • nadzór merytoryczny nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki
  • organizacja pracy i zarządzanie zespołem aptecznym
  • sprawdzanie recept pod względem formalnym i merytorycznym
  • nadzór nad prawidłowym przyjęciem dostawy i zgodnością zamówień
  • monitorowanie dat ważności i rotacji preparatów w magazynie apteki

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego farmaceutycznego z uprawnieniami do pełnienia stanowiska kierownika apteki
  • skuteczności w działaniu w prowadzeniu apteki
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości obsługi programu KAMSOFT
  • doskonałych umiejętności sprzedażowych
  • dyspozycyjności, obowiązkowości

Oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie opieki farmaceutycznej
  • atrakcyjne warunki finansowe i motywujący system premiowy
  • dodatkowy pakiet socjalny w tym prywatna opieka zdrowotna i pakiet sportowy