Praca - DERMOKONSULTANTKA

Branża: Finanse / Ekonomia, Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż, Farmaceutyka / Medycyna
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wygasa: 2017-06-29
Praca

DERMOKONSULTANTKA

Zadania:

  • Zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi
  • Informowanie o właściwościach dermokosmetyków, prowadzenie konsultacji
  • Budowanie długotrwałych relacji z pacjentami
  • Monitorowanie stanów magazynowych dermokosmetyków
  • Dbanie o wygląd stoiska oraz uzupełnianie brakujących produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe: kosmetologia, dermatologia, farmacja
  • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym/ konsultantki/ promotorki
  • Nienagnaną prezencję i wysoką kulturę osobistą
  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności;
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Motywujący system premiowy
  • Dodatkowy pakiet socjalny w tym prywatną opiekę zdrowotną i pakiet sportowy