Praca - Zastępca Kierownika Serwisu

Branża: Obsługa Klienta / Call Center , Sprzedaż , Finanse / Ekonomia , Przemysł / Produkcja
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Sochaczew
Wygasa: 2017-06-20
Praca

Zastępca Kierownika Serwisu

który będzie koordynował pracę serwisu zegarkowego.

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie pracy podległego zespołu,
  • Poprawa rentowności i efektywności serwisu zegarkowego,
  • Ścisła współpraca z siecią sprzedaży, autoryzowanymi serwisami i agencjami,
  • Monitorowanie danych jakościowych,
  • Wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych dotyczących jakości usług i produktów,
  • Nadzór nad siecią serwisową (standardy pracy, obsługa klienta, umowy o współpracy, audyty, weryfikacja pkt. serwisowych),
  • Dbanie o jak najwyższy poziom obsługi klienta,
  • Podnoszenie poziomu wiedzy i umiejętności podległych pracowników przy użyciu narzędzi Lean.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne),
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w serwisie;
  • Doświadczenie w realizacji projektów z różnych obszarów ZZL wspierających strategię firmy;
  • Umiejętności analityczne oraz interpretacji danych;
  • Umiejętność komunikowania i prezentowania swoich rozwiązań;
  • Silna orientacja na wynik, projektowe podejście do realizacji zadań;
  • Nastawienie na stały rozwój własny i pracowników;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • ​Możliwość wpływania na rzeczywistość;
  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim;
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, smartfon;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Karnet na basen;
  • Atrakcyjne zniżki na asortyment własny oraz firm współpracujących;
  • Udział w interesujących projektach rozwojowych zarówno działowych jak również ogólnofirmowych.