Praca - Specjalista ds. sprzedaży B2B

Branża: Sprzedaż , Obsługa Klienta / Call Center , Handel i Usługi , Nowe technologie / IT
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Warszawa
Wygasa: 2017-06-18
Praca

Specjalista ds. sprzedaży B2B

Obowiązki:

  • Sprzedaż terminali mobilnych, tabletów przemysłowych, drukarek mobilnych, skanerów kodów kreskowych,
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów, a także dbanie o pozytywne relacje z obecnymi,
  • Przygotowywanie ofert produktowych dla Klienta,
  • Przygotowywanie prezentacji oraz opisu produktów,
  • Wprowadzanie nowych produktów,
  • Przygotowywanie materiałów reklamowych,
  • Uczestnictwo w przetargach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: Informatyczne lub ekonomiczne,
  • Zdolność szybkiego uczenia się i otwartość na zmiany,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – min. B2,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność,
  • Umiejętność utrzymywania długofalowych relacji z klientem,
  • Zdolność analitycznego myślenia, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność ustalania priorytetów,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane zainteresowanie branżą IT, elektroniką lub urządzeniami mobilnymi.

Jako firma oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Umowę o pracę (podstawa + premie),
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Telefon, laptop, samochód służbowy,
  • Atrakcyjne pakiety rabatowe na asortyment własny i firm współpracujących,
  • Opiekę medyczną.