Praca - MŁODSZY SPECJALISTA DS. MARKETINGU I ZAKUPÓW

Branża: Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż, Handel i Usługi, Zakupy
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Warszawa
Wygasa: 2017-06-29
Praca

MŁODSZY SPECJALISTA DS. MARKETINGU I ZAKUPÓW

Zakres obowiązków:

  • kontakty z zagranicznymi dostawcami,
  • przygotowanie, wdrożenie i egzekwowanie wykonania i postępów strategii marketingowej podległych marek
  • dbałość o dostępność towaru oraz kontrolę stanów magazynowych,
  • regularną i efektywną współpracę z działami sprzedaży,
  • realizację planów marżowych,
  • opracowywanie i wdrażanie promocji handlowych,
  • kontakty z agencjami reklamowymi, social media, Google AdWords i PR,
  • przygotowywanie kampanii reklamowych,
  • przygotowywanie zestawień, analiz i raportów,
  • wykonywanie prac administracyjnych.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego - marketing lub zarządzanie (może być w trakcie kształcenia)
  • dobrej znajomości obsługi komputera – szczególnie MS Excel,
  • b. dobrej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny,
  • zainteresowania branżą fashion,
  • dobrej organizacji pracy,
  • komunikatywności,
  • ambitnego podejścia do wyznaczanych celów,
  • kreatywności i otwartości na zmiany,
  • chęci do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • gotowości do podróży służbowych, również zagranicznych.

Atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość Lean Management

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z najlepszymi światowymi markami zegarków
  • pakiet szkoleń adaptacyjnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • stabilne zatrudnienie, na umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy w tym służbowy laptop i smartfon,
  • opiekę medyczną Lux Med,
  • rabaty na asortyment własny i firm współpracujących.