Praca - Kierownik Salonu

Branża: Administracja biurowa, Kadra Zarządzająca, Sprzedaż, Handel i Usługi
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Kraków
Wygasa: 2017-06-18
Praca

Kierownik Salonu

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • zarządzanie podległym zespołem pracowników,
  • aktywny udział w procesie sprzedaży,
  • dbałość o profesjonalną obsługę Klienta,
  • dbałość o zgodny ze standardami wizerunek salonu,
  • promowanie sieci Riff, organizowanie eventów.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • koordynowania pracy podległego zespołu,
  • znajomości zasad funkcjonowania sklepu,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętności nawiązywania kontaktów,
  • umiejętności obsługi komputera(pakiet MS Office/ Google),
  • pasji do muzyki!

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w firmie z branży instrumentów muzycznych o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • opieka medyczna Luxmed, telefon służbowy,
  • uczestnictwo w spotkaniach firmowych,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i awanse wewnętrzne.