Praca - Doradca Klienta w Salonie Muzycznym Riff

Branża: Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż, Handel i Usługi
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Białystok
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Doradca Klienta w Salonie Muzycznym Riff

Obowiązki doradcy klienta:

  • doradzanie Klientom w zakresie wyboru oferowanego towaru
  • dbanie o właściwą ekspozycję towaru oraz czystość salonu
  • praca zgodnie z wyznaczonymi standardami
  • profesjonalna i aktywna obsługa Klienta

Poszukujemy osób:

  • dla których muzyka i granie na instrumentach to pasja
  • posiadających doświadczenie w obsłudze Klienta
  • otwartych na nową wiedzę oraz wyzwania
  • uśmiechniętych i pełnych optymizmu
  • otwartych i komunikatywnych w kontaktach z Klientem
  • lubiących pracę z ludźmi
  • potrafiących współpracować w zespole
  • mających w sobie dużo energii i inicjatywy

Zatrudnionym pracownikom oferujemy:

  • pracę w firmie z branży muzycznej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • rabaty pracowniczne
  • przyjazną atmosferę pracy w środowisku muzycznym
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i awanse wewnętrzne