Praca - Specjalista ds. Standardów Sieci

Branża: Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż, Handel i Usługi
Dodano: 2017-05-29
Lokalizacja: Poznań
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Specjalista ds. Standardów Sieci

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • analizowanie rynku retail w zakresie rozwoju konceptów sprzedażowych oraz trendów ekspozycyjnych,
  • analizowanie potrzeb klientów w zakresie konceptów,
  • tworzenie standardów sieci w zakresie modeli sklepów w zakresie szerokości kategorii asortymentowej, wykorzystywanego wyposażenia oraz typu lokalizacji.

Wymagania

Oczekujemy od ciebie:

  • wykształcenia wyższego - preferowany kierunek ekonomiczny,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziana umiejętność pracy na programie Auto-Cad, Sketch-up lub innym graficznym,
  • umiejętności planowania i organizowania pracy,
  • inicjatywy w działaniu, proaktywnej postawy,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • perspektywę indywidualnego rozwoju zawodowego,
  • wparcie ze strony ciekawych i wymagających współpracowników,
  • nowoczesne warunki pracy i niezbędne narzędzia,
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe),
  • przyjazną atmosferę pracy.