Praca - Specjalista ds. Jakości

Branża: Kontrola Jakości, Obsługa Klienta / Call Center, Usługi Prawnicze, Turystyka / Gastronomia / Hotelarstwo
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Poznań
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Specjalista ds. Jakości

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • planowanie, przeprowadzanie i raportowanie audytów,
  • przeprowadzanie testów sensorycznych produktów,
  • rozpatrywanie reklamacji,
  • współpraca z laboratoriami,
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu HACCP,
  • wdrażanie, rozwój oraz kontrola jakości produktów marki własnej.

Wymagania

Oczekujemy od ciebie:

  • 3-letniego doświadczenia w pracy w dziale kontroli jakości,
  • znajomości systemów HACCP oraz ISO 22000,
  • wiedzy z zakresu prawa żywnościowego,
  • 2-letniego doświadczenia audytorskiego,
  • praktyki w zastosowaniu testów sensorycznych,
  • doskonałej organizacji czasu pracy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • perspektywę indywidualnego rozwoju zawodowego,
  • wparcie ze strony ciekawych i wymagających współpracowników,
  • nowoczesne warunki pracy i niezbędne narzędzia,
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe),
  • przyjazną atmosferę pracy.