Praca - Specjalista ds. Inwestycji

Branża: Administracja biurowa, Sprzedaż, Handel i Usługi, Inżynieria / Konstrukcje
Dodano: 2017-05-29
Lokalizacja: Tychy
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Specjalista ds. Inwestycji

Opis stanowiska

Twoje obowiązki:

  • przygotowywanie kosztorysu adaptacji lokali i wyceny wyposażenia sklepów,
  • koordynacja działań w zakresie kontaktów z dostawcami wyposażenia – składanie zamówień i zapewnienie terminowych dostaw,
  • nadzór nad wyposażaniem sklepów,
  • administracja rozliczeń księgowych realizowanych zamówień,
  • koordynowanie obiegu dokumentów.

Wymagania

Oczekujemy od ciebie:

  • wyższego wykształcenia,
  • min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości przepisów prawa budowlanego, ppoż, sanepid, bhp – mile widziane,
  • znajomości programu AutoCad – mile widziane,
  • znajomości pakietu MS Office w szczególności Excel,
  • sumienności i dokładności,
  • rozwiniętych umiejętności analitycznych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • perspektywę indywidualnego rozwoju zawodowego,
  • wparcie ze strony ciekawych i wymagających współpracowników,
  • nowoczesne warunki pracy i niezbędne narzędzia,
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe),
  • przyjazną atmosferę pracy.