Praca - Specjalista ds. Informatycznego Wsparcia Akcji Marketingowych

Branża: Nowe technologie / IT, Marketing / Reklama / PR, Instalacja / Utrzymanie / Serwis, Zakupy
Dodano: 2017-05-29
Lokalizacja: Poznań
Wygasa: 2017-06-29

Specjalista ds. Informatycznego Wsparcia Akcji Marketingowych

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • rozwój i wsparcie systemów informatycznych w ramach programu lojalnościowego,
  • odpowiedzialność za funkcjonalność wdrożonych rozwiązań,
  • administrowanie promocjami kuponowymi zarówno własnymi sieci jak i przy współpracy z dostawcami (opiniowanie, tworzenie i implementacja, obsługa, raportowanie, dokonywanie analizy efektywności wraz z rekomendacjami na przyszłość),
  • utrzymanie programu lojalnościowego (przygotowywanie mechanizmów poszczególnych elementów, rekomendacja zmian),
  • wyjaśnianie problemów i zgłoszeń od klientów i Franczyzobiorców w zakresie programu lojalnościowego oraz akcji kuponowych,
  • raportowanie realizowanych zadań,
  • obsługa SAP.

Wymagania

Oczekujemy od ciebie:

  • znakomitej znajomości programów Excell, Power Point, SAP, podstawy SQL, mile widziany COGNOS,
  • doświadczenia w prowadzeniu i analizowaniu baz danych klientów w programach lojalnościowych lub motywacyjnych (mile widziane),
  • wykształcenia wyższego (preferowany kierunek: informatyka),
  • świadomości biznesowej,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • wielozadaniowości.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • perspektywę indywidualnego rozwoju zawodowego,
  • wparcie ze strony ciekawych i wymagających współpracowników,
  • nowoczesne warunki pracy i niezbędne narzędzia,
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe),
  • przyjazną atmosferę pracy.