Praca - Młodszy Specjalista ds. Obsługi Zgłoszeń

Branża: Nowe technologie / IT, Obsługa Klienta / Call Center
Dodano: 2017-05-29
Lokalizacja: Poznań
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Zgłoszeń

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • rejestracja i klasyfikacja zgłoszeń od klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta,
  • aktywna współpraca z Zespołem Wsparcia IT,
  • budowanie bazy wiedzy przy zespole Obsługi Zgłoszeń.

Wymagania

Oczekujemy od ciebie:

  • poprawnej dykcji i nienagannej kultury osobistej,
  • gotowości do pracy w systemie równoważnym (zmianowy system pracy w tygodniu, dyżury w weekendy i w święta),
  • doświadczenia w telefonicznym kontakcie z klientem (mile widziane),
  • sprawnej obsługi komputera,
  • entuzjazmu w kontaktach interpersonalnych,
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki.

Oferujemy

  • perspektywę rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy,
  • lokalizację biura w centrum Poznania,
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe),
  • przyjazną atmosferę pracy.