Praca - Młodszy Koordynator ds. Serwisów IT

Branża: Zakupy, Nowe technologie / IT, Administracja biurowa, Doradztwo / Konsulting
Dodano: 2017-05-29
Lokalizacja: Poznań
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Młodszy Koordynator ds. Serwisów IT

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • koordynacja prac serwisowych (nadzór nad prawidłową realizacją warunków umów serwisowych),
  • weryfikacja merytoryczna faktur,
  • realizacja procesu zamówień sprzętu i usług IT (prowadzenie dokumentacji zakupowej i magazynowej zgodnie z obowiązującymi procedurami),
  • bezpośrednia współpraca z dostawcami sprzętu i usługodawcami,
  • sporządzanie raportów i analiz,
  • aktywny udział w doskonaleniu procesów.

Wymagania

Oczekujemy od ciebie:

  • bardzo dobrej znajomości MS Excel,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (zakupy, nadzorowanie prac firm serwisowych),
  • umiejętności podejmowania decyzji, także pod presją czasu,
  • umiejętności analizowania danych,
  • zdolności organizacyjne, interpersonalne,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • doświadczenia w pracy w SAP (mile widziane).

Oferujemy

  • perspektywy rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy,
  • lokalizacja w centrum Poznania,
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe),
  • przyjazną atmosferę pracy.