Praca - Menadżer ds. Sprzedaży

Branża: Sprzedaż, Kadra Zarządzająca, Handel i Usługi, Marketing / Reklama / PR
Dodano: 2017-05-29
Lokalizacja: Białystok
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Menadżer ds. Sprzedaży

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • realizowanie założonych planów sprzedaży,
  • zarządzanie zespołem Partnerów ds. Sprzedaży (Kierowników Rejonów),
  • zarządzanie sprzedażą w sklepach sieci Żabka na podległym terenie,
  • koordynacja procesu komunikacji pomiędzy Ajentami, Partnerami ds. Sprzedaży a określonymi jednostkami organizacyjnymi spółki,
  • nadzorowanie funkcjonowania sklepów zgodnie z założonymi standardami,
  • budowanie dobrych i trwałych relacji z Ajentami sklepów.

Wymagania

Oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku menadżera sprzedaży w branży spożywczej,
  • wysokiego poziomu kompetencji w zarządzaniu zespołem,
  • gotowości do współpracy na zasadzie prowadzenia działalności gospodarczej,
  • zorientowania na osiąganie celów,
  • komunikatywności i zaangażowania,
  • umiejętności planowania i bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy

  • umowę współpracy na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • perspektywę rozwoju zawodowego podczas współpracy z firmą o ugruntowanej pozycji w branży FMCG,
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe).