Praca - Kierownik Rejonu

Branża: Sprzedaż, Handel i Usługi, Human Resources, Kadra Zarządzająca
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Olsztyn
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Kierownik Rejonu

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • realizacja strategii firmy i założonych parametrów sprzedaży,
  • wsparcie Franczyzobiorców w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej w sklepie Żabka,
  • odpowiedzialność za przestrzeganie procedur i standardów w podległym obszarze sprzedaży,
  • raportowanie efektywności realizowanych zadań.

Wymagania

Oczekujemy od ciebie:

  • znajomości branży FMCG,
  • umiejętności budowania partnerskich i trwałych relacji z Franczyzobiorcami,
  • wiedzy z zakresu technik sprzedaży,
  • efektywności biznesowej i własnej,
  • nastawienia na cel i wyniki,
  • komunikatywności,
  • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Oferujemy

  • umowę współpracy na czas nieokreślony,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych,
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • perspektywę rozwoju zawodowego podczas współpracy z firmą o ugruntowanej pozycji w branży FMCG,
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe).