Praca - Starszy Programista.NET/MVC/WEB - Tech Lead

Branża: Nowe technologie / IT, Grafika / Fotografia / Sztuka, Doradztwo / Konsulting, Inżynieria / Konstrukcje
Dodano: 2017-03-14
Lokalizacja: Kraków
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Starszy Programista.NET/MVC/WEB - Tech Lead

Miejsce pracy: Kraków

Liczba wakatów: 1

Opis stanowiska:

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

  • Projektowanie architektury oraz prototypów dla nowo powstałego projektu w technologii ASP.NET Core MVC
  • Współpraca z zespołem w zakresie przeprowadzania analiz funkcjonalności w backlogu pod kątem stosowanych rozwiązań technicznych
  • Tworzenie i rozwój oprogramowania w środowisku Visual Studio
  • Przeglądanie i weryfikacja kodu oraz wyników pracy pozostałych członków zespołu
  • Tworzenie i rozwój dokumentacji technicznej oraz praca w zespole SCRUM
  • Mentoring pozostałych członków zespołu

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy na terenie Krakowa
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Programisty.NET
  • Doświadczenie w pracy w zespole SCRUM
  • Bardzo dobra znajomość C#/.NET, Visual Studio
  • Bardzo dobra znajomość ASP.NET Core MVC, Razor
  • Bardzo dobra znajomość HTML 5
  • Bardzo dobra znajomość Bootstrap, CSS3, SASS lub LESS
  • Dobra znajomość JS, Responsive Web Design, CSS Media queries, jQuery, jQuery mobile ,Json, XML
  • Znajomość Unity/DI i unit testów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną
  • Umiejętność pracy w zespole i koordynowanie jego pracy
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywaniu problemów pod presją czasu

Mile widziane:

  • Znajomość technologii Microsoft Azure
  • Znajomość T-SQL, SQL Server 2012/2014
  • Znajomość KnockoutJS
  • Znajomość TFS
  • Znajomość Linq, Reactive Extensions

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu (B2B)
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
  • Elastyczne godziny pracy i pracę w niekorporacyjnym środowisku pracy
  • Udział w bieżących projektach oraz możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres praca5@x-kom.pl w tytule wpisując "Starszy Programista.NET/MVC/WEB - Tech Lead".