Praca - Specjalista ds. SEM

Branża: Marketing / Reklama / PR, Doradztwo / Konsulting, Kadra Zarządzająca, Usługi Prawnicze
Dodano: 2017-03-14
Lokalizacja: Częstochowa
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Specjalista ds. SEM

Miejsce pracy: Częstochowa/Kraków
Liczba wakatów: 1

Opis stanowiska:

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

  • Planowanie, wdrażanie i nadzorowanie kampanii Adwords, GDN, PLA, RTB
  • Praca nad optymalizacją prowadzonych działań
  • Monitorowanie kampanii w zakresie ustalonych budżetów
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań
  • Bieżący monitoring i analiza nowych tendencji występujących na rynku marketingu wyszukiwarek

Wymagania:

  • Gotowości do podjęcia pracy w Częstochowie/Krakowie
  • Doświadczenie w branży Online Marketing
  • Umiejętność efektywnego planowania i prowadzenia kampanii z zakresu m.in. Adwords, GDN, PLA, RTB
  • Praktyczna znajomość narzędzi Google Analytics, Google AdWords oraz Adwords Edytor
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji kampanii w modelach CPA oraz optymalizacji ROI
  • Mile widziana znajomość zagadnień i narzędzi związanych z SEO
  • Dobra znajomość analityki internetowej
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność, kreatywność
  • Zaangażowanie w realizację codziennych obowiązków

Oferujemy:

  • Pracę w Częstochowie lub Krakowie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w firmie o wysokich standardach
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
  • Udział w bieżących projektach oraz możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres praca4@x-kom.pl w tytule wpisując "Specjalista ds. SEM".