Praca - Programista WEB

Branża: Nowe technologie / IT, Grafika / Fotografia / Sztuka, Media / Sztuka / Rozrywka, Usługi Prawnicze
Dodano: 2017-03-14
Lokalizacja: Częstochowa
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Programista WEB

Miejsce pracy: Częstochowa

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania w technologiach m.in. HTML 5, CSS 3, JS, PHP
  • Utrzymanie istniejącego oprogramowania poprzez analizę jego funkcjonowania oraz poprawę błędów (w tym krytycznych)
  • Przygotowywanie pakietów wdrożeniowych w ramach tworzonego i modyfikowanego oprogramowania
  • Przeglądanie i weryfikacja kodu oraz wyników pracy pozostałych członków zespołu
  • Tworzenie i rozwój dokumentacji oraz praca w zespole SCRUM
  • Poszerzanie wiedzy i umiejętności związanych z zajmowanym stanowiskiem oraz posiadanych certyfikatów i egzaminów w zakresie i formie potwierdzonej przez przełożonego

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy
  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym (OOP)
  • Biegła znajomość HTML 5
  • Biegła znajomość CSS3, SASS lub LESS
  • Znajomość JS, Responsive Web Design, CSS Media Queries, jQuery, JSON, XML
  • Znajomość Bootstrap
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym pracę z dokumentacją techniczną
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywaniu problemów pod presją czasu.
  • Dobra komunikatywność

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w zespole SCRUM
  • Znajomość SMARTY
  • Znajomość KnockoutJS
  • Znajomość PHP 5.3+, PropelORM;
  • Znajomość relacyjnych baz danych (najlepiej PostgreSQL 9);
  • Znajomość systemów Linux
  • Znajomość Apache
  • Znajomość technologii Microsoft Azure
  • Znajomość Visual Studio
  • Znajomość T-SQL, SQL Server 2012/2014
  • Znajomość .NET/C#
  • Znajomość TFS

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w firmie o wysokich standardach i niekorporacyjnej atmosferze pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
  • Udział w bieżących projektach oraz możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres praca5@x-kom.pl w tytule wpisując "Programista WEB".