Praca - Key Account Manager

Branża: Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż, Handel i Usługi, Doradztwo / Konsulting
Dodano: 2017-03-14
Lokalizacja: Kraków
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Key Account Manager

Kategoria: Marketing

Miejsce pracy: Kraków lub Częstochowa

Liczba wakatów: 5

Opis stanowiska :

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

  • Planowanie i przygotowywanie kampanii marketingowych
  • Koordynacja działań podczas realizacji prowadzonych kampanii
  • Planowanie i kontrola realizacji powierzonego budżetu trade marketingowego
  • Przygotowywanie analiz i zestawień dotyczących wyników sprzedaży, prognoz oraz aktywności promocyjnej
  • Post-ewaluacja działań promocyjnych i rekomendacja zmian w celu zapewnienia odpowiedniej rentowności planowanych aktywności dla Działu Sprzedaży
  • Koordynacja komunikacji i przepływu informacji wewnątrz organizacji w zakresie realizowanych działań
  • Stała współpraca z Producentami takimi jak: Apple, ASUS, Microsoft, SAMSUNG

Wymagania :

  • Doświadczenie w segmencie e-commerce retail
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii online w segmencie retail
  • Zainteresowanie tematyką szeroko pojętego marketingu i znajomość bieżących trendów
  • umiejętność weryfikacji wyników prowadzonych działań marketingowych oraz interpretacji uzyskanych danych
  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność planowania i prowadzenia kilku projektów jednocześnie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w Agencji/ISH/Domu mediowym w charakterze Account Manager’a
  • Doświadczenie w pracy z SEO/SEM
  • Tworzenie prezentacji biznesowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w firmie o wysokich standardach
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
  • Udział w bieżących projektach marketingowych oraz możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Atrakcyjny system premiowy dopasowany do wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Możliwość współtworzenia kreatywnego zespołu specjalistów i pasjonatów

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres [email protected] w tytule wpisując "Key Account Manager".