Praca - Doradca Klienta (x-kom Kielce)

Branża: Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż, Handel i Usługi, Administracja biurowa
Dodano: 2017-05-29
Lokalizacja: Kielce
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Doradca Klienta (x-kom Kielce)

Miejsce pracy: Kielce

​Liczba wakatów: 1

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Kompleksową obsługę Klientów w salonie stacjonarnym
  • Doradztwo w zakresie wyboru sprzętu elektronicznego
  • Sprzedaż produktów z oferty zgodnie ze standardami firmy

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu sprzętu elektronicznego (laptopy, tablety, smartfony, itp.)
  • Zainteresowanie nowymi technologiami
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienia w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach związanych z obsługą klientów
  • Dostęp do szkoleń produktowych
  • Pracę w energicznym zespole

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres praca1@x-kom.pl w tytule wpisując "Doradca Klienta Kielce".