Praca - Administrator Systemów i Infrastruktury Użytkownika

Branża: Nowe technologie / IT, Instalacja / Utrzymanie / Serwis, Administracja biurowa, Inżynieria / Konstrukcje
Dodano: 2017-03-14
Lokalizacja: Częstochowa
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Administrator Systemów i Infrastruktury Użytkownika

Miejsce pracy: Częstochowa
Liczba wakatów: 1

Opis stanowiska:

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

  • Klasyfikacja, przekazywanie, eskalacja oraz rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
  • Pomoc użytkownikom w zakresie używanych systemów, aplikacji i sprzętu zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
  • Administrowanie kontami i dostępami użytkowników do systemów i aplikacji w zakresie przydzielonych uprawnień
  • Administracja zasobami sieciowymi, oraz kontami użytkowników w usługach Office 365 w zakresie przydzielonych uprawnień
  • Przygotowanie, wydawanie, inwentaryzacja i odbiór urządzeń oraz sprzętu komputerowego użytkowników
  • Utrzymanie i modernizacja systemów CCTV oraz kontroli dostępu
  • Utrzymanie i rozbudowa infrastruktury sieciowej użytkowników
  • Instalacja i modernizacja sprzętowa serwerów oraz macierzy w zakresie przydzielonych uprawnień
  • Zarzadzanie licencjami oprogramowania użytkowników
  • Zakup sprzętu w tym przygotowanie zapytań i ocena ofert

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym pracę z dokumentacją techniczną
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z infrastrukturą sieci teleinformatycznych (w tym przełączniki warstwy II i III)
  • Doświadczenie w administrowaniu stacjami roboczymi Windows 7/8 oraz Active Directory na poziomie OU
  • Doświadczenie w administrowaniu kontami/użytkownikami serwerami poczty (najlepiej Exchange Online) oraz znajomość klienta poczty MS Outlook
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywaniu problemów pod presją czasu
  • Umiejętność  pracy w zespole

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Doświadczenie w administrowaniu Windows Server 2012, Active Directory
  •  Microsoft Azure, Office 365 (SharePoint, Exchange), Microsoft SQL Server 2014
  • Znajomość Hyper-V
  • Znajomość urządzeń sieciowych CISCO
  • Doświadczenie w konfiguracji serwerów i macierzy  DELL
  • Znajomość systemów Linux
  • Znajomość IIS, Apach
  • Znajomość PowerShell oraz innych języków skryptowych.
  • Certyfikaty Microsoft
  • Certyfikaty CISCO

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w firmie o wysokich standardach i niekorporacyjnej atmosferze pracy
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
  • Udział w bieżących projektach oraz możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres praca5@x-kom.pl w tytule wpisując "Administrator Systemów i Infrastruktury Użytkownika".