Praca - Referent w dziale zakupów

Branża: Zakupy, Transport / Logistyka, Sprzedaż, Administracja biurowa
Dodano: 2017-05-20
Lokalizacja: Kuźnica Kiedrzyńska
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Referent w dziale zakupów

Zadania:

  • Składanie zamówień u dostawców,
  • Kontrolę zgodności dostaw z zamówieniami, dokumentami dostawy, warunkami zakupu
  • Przygotowywanie zapytań oraz analiza ofert, również pod kątem jakościowym przy współpracy z działem kontroli jakości,
  • Wyszukiwanie nowych produktów i ich dostawców,
  • Negocjowanie warunków handlowych,
  • Sporządzanie zapytań ofertowych,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie międzynarodowych kontaktów handlowych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
  • Wykształcenie wyższe (dodatkowym atutem będzie wykształcenie kierunkowe: handel międzynarodowy, logistyka, transport),
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność nawiązywania relacji z partnerami handlowymi,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel),
  • Zaangażowanie oraz umiejętność organizowania własnej pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dziale zakupów,
  • Możliwość rozwoju w strukturach Firmy,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.