Praca - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Branża: Sprzedaż, Handel i Usługi, Obsługa Klienta / Call Center, Doradztwo / Konsulting,
Dodano: 2017-05-20
Lokalizacja: Chrzanów
Wygasa: 2017-06-29
Praca

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Twoje przyszłe zadania:

  • Sprzedaż całego asortymentu oferowanego przez firmę na powierzonym regionie działania;
  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych zarówno jakościowych, jak i ilościowych, indywidualnych oraz zespołowych;
  • Raportowanie aktywności, sprzedaży oraz informacji o potrzebach klientów w CRM;
  • Doradztwo i wsparcie techniczne klientów w wyborze produktów z asortymentu oferowanego przez firmę – analiza potrzeb klienta;
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa obecnych klientów firmy w pełnym zakresie potrzeb i oczekiwań klienta;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami;
  • Monitorowanie rynku, analiza konkurencji, aktywne reagowanie na zmiany rynkowe i przekazywanie informacji do RKS i Centrali.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w sprzedaży w kanale tradycyjnym min. 2 lata;
  • Wykształcenie min średnie;
  • Doświadczenie w branży budowlanej będzie atutem;
  • Doświadczenie w branżach pokrewnych: budowlana konstrukcje, budowlana systemy ociepleń, budowlana HVAC/wentylacje, klimatyzacje, ogrzewanie, stolarka otworowa (okna, drzwi, bramy), meblarska (meble skrzyniowe, tapicerowane, ogrodowe, kuchnie), budowa maszyn i urządzeń, transportowa, utrzymania ruchu, inwestycyjna i automotive będzie atutem;
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami;
  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność dobrej organizacji czasu pracy;
  • Umiejętności autoprezentacji i prezentacji oferty produktowej;
  • Wysoka motywacja do realizacji celów sprzedażowych, zdobywania nowych klientów, budowania swojego portofolio klientów;
  • Umiejętności i doświadczenia w pracy pod presją czasu;
  • Prawo jazdy kat. B - czynne;
  • Biegła znajomość obsługi komputera i pakietu Office;
  • Znajomość obsługi programów typu CRM będzie atutem.

Kandydatom oferujemy:

  • Pracę i karierę w dużej, renomowanej firmie będącej liderem na rynku polskim i europejskim;
  • Atrakcyjny system wynagradzania (pensja stała plus system premiowy - premia miesięczna i kwartalna, uzależnione od Twoich wyników sprzedaży);
  • Niezbędne nowoczesne narzędzia pracy: samochód służbowy, smartfon, laptop;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (produktowe i sprzedażowe);
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej wewnątrz firmy;
  • Pracę w przyjaznym środowisku pracy w młodym i zgranym zespole profesjonalistów w swojej branży.

Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami. Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.