Praca - Product Manager

Branża: Sprzedaż, Marketing / Reklama / PR, Handel i Usługi, Usługi Prawnicze
Dodano: 2017-05-29
Lokalizacja: Gdańsk
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Product Manager

Zakres obowiązków

  • współpraca, negocjacje i egzekucja kontraktów z organizatorami turystyki, towarzystwami ubezpieczeniowymi, systemami rezerwacyjnymi i GDS oraz innymi dostawcami produktów będących w portfolio spółki,
  • dbania o relacje z kontrahentami oraz podtrzymywanie dobrej współpracy,
  • zarządzanie produktem turystycznym (bieżąca analiza sprzedaży),
  • optymalizacja sprzedaży (współpraca z działem e-commerce i marketingu w zakresie prowadzonych działań promocyjnych i marketingowych oraz z działami sprzedażowymi w zakresie efektywności procesu sprzedaży),
  • organizacja zestawu ofert wraz z zespołem specjalistów ds. produktu oraz contentu,
  • zarządzanie zespołem pracowników Działu Produktu,
  • odpowiedzialność za opracowywanie instrukcji, szkoleń dla zespołów sprzedażowych, procedur
    i wytycznych dla produktów będących w ofercie Spółki,
  • kontrola poprawności rozliczeń z poszczególnymi kontrahentami,
  • bieżąca analiza rynku turystycznego.
  • tworzenie koncepcji nowych produktów turystycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia, prawo)
  • min. 5 letnie doświadczenie na rynku usług turystycznych,
  • umiejętność analizy otoczenia rynkowego, poczynań konkurencji, rozpoznawania trendów na nadchodzący sezon, dostosowania produktu do oczekiwań rynku,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego, mile widziana znajomość innych języków obcych,
  • praktyczne umiejętności zarządzania pracą w zespole,
  • samodzielność w działaniu i w podejmowaniu decyzji,
  • zdolności analityczne, dobra organizacja pracy własnej,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • kreatywność, inicjatywa,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • praca w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firmie z branży turystycznej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet socjalny: opiekę medyczną, kartę Multisport, wycieczki zagraniczne oraz inne ciekawe benefity!
  • szerokie możliwości rozwoju,
  • praca w otwartym i przyjaznym środowisku pracy,
  • pracę w Centrum Wrzeszcza.