Praca - Konsultant / Starszy Konsultant ds. Telefonicznej Sprzedaży

Branża: Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż, Handel i Usługi, Grafika / Fotografia / Sztuka
Dodano: 2017-05-29
Lokalizacja: Gdańsk
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Konsultant / Starszy Konsultant ds. Telefonicznej Sprzedaży

Zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedaży zgodnie ze strategią firmy,
  • obsługa połączeń przychodzących – brak akwizycji,
  • profesjonalna opieka nad Klientem – udzielanie informacji o produktach i promocjach,
  • dbałość o prawidłowe przygotowanie dokumentów dotyczących podróży,
  • budowanie pozytywnych relacji z nowymi i obecnymi klientami,
  • uczestnictwo w projektach strategicznych realizowanych przez firmę;

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów),
  • min. roczne doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży telefonicznej – podparte sukcesami,
  • mile widziane doświadczenie w branży turystycznej,
  • silne nastawienie na osiąganie celów (między innymi sprzedażowych, jakościowych, efektywnościowych),
  • zaangażowanie i konsekwencja w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • komunikatywność i motywacja do pracy,
  • odpowiednie podejście do Klientów i Współpracowników,
  • bardzo dobra dykcja,
  • dyspozycyjność 40 h tygodniowo (praca wg grafika w tym dwa weekendy w miesiącu).
  • znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,
  • wysoka kultura osobista;

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę,
  • system premiowy, umożliwiający osiąganie wysokich dochodów,
  • pakiet szkoleń wstępnych i podnoszących kwalifikacje, które przygotują Cię do nowych obowiązków,
  • „delegacje pod palmami” – służbowe wyjazdy zagraniczne w ramach czasu pracy,
  • wiele okazji na wygranie atrakcyjnych wycieczek zagranicznych oraz innych nagród,
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, kartę sportową, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe),
  • miłą, nieformalną atmosferę, fajny zespół, kawę i herbatę (a nawet mleko!) bez limitu,
  • pracę w centrum Wrzeszczu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV za pomocą przycisku Aplikuj.