Praca - Analityk danych

Branża: Finanse / Ekonomia, Doradztwo / Konsulting, Nowe technologie / IT, Obsługa Klienta / Call Center
Dodano: 2017-05-29
Lokalizacja: Gdańsk
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Analityk danych

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie wielowymiarowych analiz i raportów sprzedażowych,
  • weryfikacja danych sprzedażowych oraz analiza poziomów wykonania celów sprzedażowych,
  • opracowywanie wykonania poszczególnych poziomów budżetu i analiza odchyleń,
  • udział w procesie kontrolingu i tworzeniu budżetów wielopoziomowych,
  • opracowywanie, testowanie i wdrażanie nowych narzędzi i rozwiązań analitycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane: statystyka, ekonometria, matematyka, ekonomia, finanse),
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biegła znajomości MS Excel,
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, umiejętność formułowania wniosków na podstawie danych,
  • znajomość baz danych i języka SQL
  • zainteresowanie tematyką statystycznej analizy danych i oprogramowaniem analitycznym,
  • mile widziana znajomość Google Analytics,
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • umowę o pracę, pakiet medyczny,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami,
  • miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach dynamicznie rozszerzającej swoje działania spółki.