Praktyka/Staż - Asystent Kierownika Projektów

Branża: Transport / Logistyka
Dodano: 2017-11-24
Lokalizacja: Warszawa
Wygasa: 2017-12-29
Praktyka/Staż

Vos Logistics Polska Sp. z o.o. obecna w Polsce od 1990r. jest międzynarodowym przewoźnikiem należącym do europejskiej Grupy Vos z siedzibą w Holandii. Grupa Vos prowadzi działalność na europejskim rynku transportowym od kilkudziesięciu lat i posiada nowoczesną flotę 1200 ciągników, 3000 naczep, big volume i silo z Euro V i Euro VI. Siła Grupy Vos tkwi w połączeniu innowacji i wysoko rozwiniętej sieci europejskich połączeń. Nasza działalność opiera się na strategii zrównoważonego rozwoju, która jest jedną z głównych wartości naszej firmy.

Obecnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy stażysty na stanowisko:

ASYSTENT KIEROWNIKA PROJEKTÓW
pomoc przy rozwijaniu portalu internetowego

W ramach stażu możemy Ci zaoferować:

  • Udział w ciekawym projekcie dotyczącym rozwoju wewnętrznego portalu internetowego.
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w branży logistycznej w międzynarodowej organizacji.
  • Pracę w młodym zespole, w przyjaznej atmosferze.
  • Wynagrodzenie podczas dwumiesięcznego stażu.

Twój zakres obowiązków:

  • Gromadzenie danych dotyczących procedur obowiązujących na miejscach załadunków i rozładunków naszych klientów.
  • Kontakt z działem obsługi klienta oraz kierowcami w celu weryfikacji czy dostępne dane są wiarygodne i aktualne.
  • Wprowadzenie nowych danych na portal internetowy przy pomocy interaktywnego formularza.
  • Sporządzanie cotygodniowych raportów o postępach w uzupełnianiu treści portalu.

Nasze oczekiwania:

  • Absolwent/ka lub student/ka co najmniej trzeciego roku studiów zaocznych.
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Łatwość w posługiwaniu się programami/aplikacjami komputerowymi.
  • Komunikatywność.
  • Szybkość, dokładność i sumienność.
  • Zdolności organizacyjne.
  • Dociekliwość.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”