Praca - Asystent w Dziale Sprzedaży Renault Trucks - Baltic Sea Market

Branża: Sprzedaż
Dodano: 2017-05-17
Lokalizacja: mazowieckie
Wygasa: 2017-06-21
Praca
Opis obrazka

Grupa Volvo jest jednym z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz systemów napędowych do łodzi motorowych i urządzeń przemysłowych. Z Grupą Volvo dołączysz do globalnego, różnorodnego zespołu ludzi pełnych energii, pasji i szacunku dla człowieka, którzy razem chcą osiągnąć najważniejszy cel - być światowym liderem w zrównoważonych rozwiązaniach transportowych.

Volvo Polska Sp. z o. o., Samochody ciężarowe w Młochowie poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent w Dziale Sprzedaży Renault Trucks - Baltic Sea Market

Główne obowiązki:

  • Wsparcie działu sprzedaży w obrębie rynku Baltic Sea
  • Monitorowanie i raportowanie rozwoju cen (wzrosty i spadki) oraz wskaźnika „sales reduction” w BSM
  • Wsparcie w ustalaniu cen oraz pakietów dodatkowych nowych samochodów ciężarowych marki Renault Truck zgodnie z procedurami i celami wyznaczonymi w biznes planie
  • Sporządzanie analiz rynku samochodów ciężarowych w ramach Regionu Baltic Sea
  • Monitorowanie i wsparcie produkcji nowych pojazdów ciężarowych i procesów transportowych

Wymagania:

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w podobnym środowisku
  • Umiejętności komunikacyjne, łatwe nawiązywanie kontaktów z partnerami biznesowymi
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Status studenta
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie warunkiem koniecznym.

Co oferujemy:

  • Pakiet szkoleń wprowadzających oraz wdrożenie w zakres obowiązków pod okiem mentora
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Współpraca z profesjonalistami oraz możliwości rozwoju i kariery w globalnych strukturach
  • Najwyższe standardy kultury organizacyjnej opartej na szwedzkich wzorcach
  • Odpowiedzialna i pełna wyzwań praca z wykorzystaniem najnowszych technologii

Prześlij swoje CV klikając przycisk "Aplikuj teraz".