Praca - Konsultant Działu Windykacji

Lokalizacja: Gdynia
Wygasa: 2018-02-16
Praca

Konsultant Działu Windykacji

Zadania

  • telefoniczna i elektroniczna (za pomocą poczty e-mail) obsługa klientów,
  • prowadzenie działań zmierzających do spłaty zadłużenia, w tym prowadzenie negocjacji dot. dobrowolnej spłaty zadłużenia, zawieranie ugód i porozumień,
  • przyjmowanie zgłoszeń i realizacja zleconych zadań,
  • windykacja należności,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z dłużnikiem.

Wymagania

  • otwartość i swoboda komunikacji w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • zaangażowania w podejmowane działania,
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży,
  • ciekawą i miłą atmosferę pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość nieustannego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.