Praca - Konsultant Biura Obsługi Klienta

Lokalizacja: Polkowice
Wygasa: 2018-02-16
Praca

Konsultant Biura Obsługi Klienta

Wymagania:

  • wykształcenie średnie;
  • pożądane minimum 6. miesięczne doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu, związanym z bezpośrednią obsługą klienta;
  • obsługa komputera oraz urządzeń biurowych;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • znajomość technik sprzedaży;
  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i elastyczność.

Zadania:

  • realizacja wyznaczanych planów sprzedaży usług i utrzymania stanu klientów oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie ze standardami obowiązującymi w Vectra S.A.;
  • posprzedażowa obsługa klienta;
  • rejestracja i modyfikacja danych abonentów w systemach informatycznych Spółki;
  • ewidencjonowanie i przetwarzanie kompletnej informacji w zakresie abonentów i sieci w Regionie.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży;
  • ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole;
  • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.