Praca - Reaserch & Development Specialist

Branża: Zarządzanie projektem
Dodano: 2017-03-11
Lokalizacja: Warszawa
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Reaserch & Development Specialist

Zakres obowiązków:

  • Raporty, analizy, prezentacje, poszukiwanie informacji, wnioskowanie… czyli wszystko co pozwoli nam opracować najlepszą strategię e-marketingową produktów/ usług naszych klientów;
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu i wdrażaniu strategii projektów interaktywnych w sferze Web 2.0.

Wymagania:

  • Błyskotliwość, umiejętność analizy informacji i wyciągania wniosków;
  • Aktywna obecność w interaktywnych sieciach społecznościowych: [v]blogi, fora i grupy dyskusyjne, Facebook, Google+, Instagram, Snapchat itp.
  • Poprawna polszczyzna i umiejętność pisania syntetycznych raportów;
  • Swoboda w czytaniu treści w języku angielskim.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy dla topowych marek na polskim rynku;
  • Uczestnictwo w nieszablonowych i innowacyjnych projektach interaktywnych;
  • Pracę z zespołem interesujących ludzi z pasjami i świetną atmosferę panująca na co dzień.
  • Pracę na kanapie, jeśli biurko uwiera ;-)